Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka - přední strana Obálka - zadní strana

Vášeň jednoho léta

VYPRODÁNO

Andrea Širilová

Cena knihy je 198 Kč, poštovné je zdarma.

Postup pro objednání knihy

Kniha je dočasně vyprodána.

Popis knihy

Román volně navazuje na předcházející knihu Richard a já. Příběh je zasazen opět do jižní Itálie, kam odjíždí Adam za svou sestrou Klárou na návštěvu. Chce si odpočinout a vzpamatovat se z rozchodu s Blankou. Adam je trochu metrosexuál a rozhodně ne romantik. Změní ho pobyt u moře, slunce a krásky v bikinách?

Úryvek z knihy

Když zůstal Adam sám na pláži, usedl do vlhkého písku a zadíval se na mořskou hladinu. Opět byla docela klidná, jen sem tam se objevila nějaká vlnka. Ani racky nebylo vidět. Všude byl ještě klid. Díval se na moře a hlavou se mu honily nejrůznější myšlenky. Bylo to správné, jak se vůči ní zachoval? Byla to přeci ona, kdo jej včera svedla, byla to ona, která jej sledovala, alespoň si to myslel, protože k tomuto tématu se nedostali. Bavili se o všm možném, ale to, co Adama celou tu dobu užíralo, to nějak nezjistil...

O autorce

Andrea Širilová se narodila před 36 lety v Havířově, kde žije dodnes. Je vdaná, má syna a pracuje jako zdravotní sestra.
Romantické příběhy čerpá z vlastního manželství. Říká: "Alespoň jednou v životě by měl každý z nás prožít velkou lásku. Já takovou mám už 17 let a jsem za ni ráda."

Informace o knize

Autor: Andrea Širilová
Počet stran: 225, formát A5
Vazba: měkká

Cena dvou SMS je 198 Kč vč. DPH. Tech. realizace AXIMA spol.s r.o. Tel. infolinka: 777 634 069, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o Šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.